Bet365 Albania Review – Regjistrimi & Rishikim

Bet365 Albania Review – Ky është Rishikimi im Bet365 në Shqipëri. Gjithçka që duhet të dini në lidhje me platformën e basteve. Bast për sporte, kazino, poker dhe më shumë.

Bet365 Albania Review – Regjistrimi

bet365 Kategoribet365 Bonusbet365 Kodi Bonus
bet365 Sport T&C Apliko Kodi: 365ODDS
bet365 Kazino T&C Apliko Kodi: 365ODDS
bet365 Poker T&C Apliko Kodi: 365ODDS
bet365 Bingo T&C Apliko Kodi: 365ODDS

Bet365 : Një gamë e gjerë sportesh.

Bet365  është një ndër kompanitë më të mëdha të basteve sportive në rang botëror. Si në shumë vende të tjera kjo kompani ka gjetur shtrirje edhe në vendin tonë.

Në këtë artikull, unë do ju flas për eksperiencën time si një klient besnik prej vitesh në këtë kompani. Unë jam regjistruar si anëtar i bet365 para 3 vitesh dhe mund të them që kjo kompani i ka plotësuar nevojat e mia si klient. Një nga gjërat që unë kam pëlqyer më shumë në këtë kompani është variacioni i madh që ka. Në këtë kompani mund të gjesh pothuajse të gjitha sportet e ditëve të sotme nga ato më populloret si futbolli dhe basketbolli deri te lojërat virtuale.

Dhe opsionet janë më të shumta në numër se sa vetë llojet e sporteve. Ndër opsionet më të përmendura janë rezultati final, pra kush është fituesi i sfidës apo në rastin e futbollit mund  të jetë edhe barazim ; totali i golave apo pikëve apo golave të shënuar apo dhe handikapet aziatike të cilat janë shumë praktike dhe gjejnë një përdorim të gjerë.

Bet365 mundëson dhe opsione të ndryshme për pjesë, për faulla apo korner, për golat apo pikët që mund të shënojë një lojtar i vetëm apo dhe një ekip në një pjesë të caktuar të lojës si psh në basketball ku loja është e ndarë në 4 pjesë. Megjithatë fokusi kryesor i bet365(dhe i imi gjithashtu) ka qenë futbolli. Ndër evenimentet kryesore do të përmendja Champions League, Kupën e Botës, Kampionatin Europian, dhe kampionatet kryesore të Europës si ai spanjoll, anglez, italian, gjerman dhe francez.   

Koefiçientët dhe limitet.

Si një sportdashës me eksperiencë në këtë fushë shpeshherë kam studiuar dhe krahasuar koefiçientët e kësaj kompanie me ato të kompanive të tjera mund të them se janë të kënaqshëm dhe të volitshëm për çdo klient. Përtej opsioneve të pafundme unë kam parë që kjo kompani në shumicën e rasteve ka koefiçientë shumë të favorshëm. Sa për limitin ka njëfarë politike të caktuar që kjo kompani ndjek. Psh kur unë vendos bast për evenimentet më të njohura në botën e futbollit më lejohet të luaj shumë para deri në një fitim prej  6000 eurosh ndërkohë që për kampionatet më pak të rëndësishme ulet fitim dhe kështu me rradhë deri në kampionatet inferiore apo në kategoritë e 3 dhe të 4 ku fitimi është minimal. Por vlen për tu theksuar që limit rritet me kalimin e kohës nëse je një klient i rregullt dhe i besueshëm. 

Informacioni i mësipërm është subjekt i ndryshimit, ju lutemi referojuni platformave në internet Bet365 për azhurnimet më të fundit.

Bet365 Kazino: Një opsion interesant. 

Në bet 365 si në shumë kompani  të tjera ka dhe një sektor ku mund të luash kazino i cili mua më është dukur shumë interesant. Ndër lojrat që më kanë pëlqyer më shumë janë Blackjack dhe Rouleta të cilat janë lojëra mjaft interesante dhe natyrisht rregullat e tyre janë shumë të thjeshta. Sidoqoftë, unë kam provuar një pjesë të madhe të lojërave në këtë sektor dhe më kanë pëlqyer. 

Lojërat Bingo. 

Në këtë kompani ka një numër të madh të lojërave të bingos dhe gjithashtu kompeticione për çmime të mëdha tek të cilat mund të regjistrohem lehtësisht. Shpeshherë kam luajtur me lojërat Clover Rollover dhe Age of thë God. Duhet theksuar që lojërat Bingo luhen në data dhe në kohë të caktuara dhe për çdo biletë që blej paguaj një shumë të caktuar. 

Lojëra të ndryshme. 

Lojërat e makinetave janë shumë të bukura dhe shumë të thjeshta. Sizzling hot është loja që mua më pëlqen më shumë dhe që e luaj shpesh dhe loja Super Hot Fruits është një tjetër lojë tërheqëse. Edhe në këtë seksion ka një variacion të gjerë lojërash interesante.

Një përmbledhje e Vegas dhe Poker. 

Pokeri është loja ime e preferuar  ku do të veçoja Texas Hold’em Poker dhe Omaha të cilat sipas mendimit tim janë lojërat më të bukura. Në Texas Hold’em poker më pëlqejnë shumë turnetë e të dielës me shumë lojtarë dhe me çmime në varësi të lojtarëve që marrin pjesë. Gjithashtu dhe Golden Chip Roulette është një lojë shumë zbavitëse.

Pyetjet që bëhen më shpesh (FAQ)

Natyrisht që si çdo gjë e re dhe kur u anëtarësova në fillim në bet365 e kisha pak të vështirë të ambientohesha dhe kisha shumë dyshime, por ajo që më ka ndihmuar më shumë në këtë kompani ka qënë që beti ka një chat 24/7 me operatorë të zotë që mund të të ndihmojnë për çdo gjë. Unë po rendis disa pyetje që unë e kam patur të nevojshme tu gjej përgjigje.

Si mund të verifikoj llogarinë time ?

Pë të verifikuar llogarinë duhet të dërgoj një foto të dokumentit tim të identifikimit për ta kontrolluar kompania. 

Çfarë ndodh me bastin tim nëse një event anullohet ?

Nëse një event anullohet atëherë anullohet dhe basti dhe më kthehen lekët mbrapsht.

Si mund ti gjej rezultatet e basteve të mia ?

Rezultatet e basteve të mia mund ti gjej në seksionin “Histori” të llogarisë. 

Nuk mund të tërheq para nga llogaria ?

Që të tërheq para më duhet që fillimisht të verifikoj llogarinë time duke ndjekur hapat e verifikimit dhe më pas mund të tërheq lehtësisht.

Përse ka raste që më kthehen paratë e mia për bastet që vendos ?

Kryesisht nëse luan me handicap aziatik ka shumë mundësi që basti të dalë as fitues dhe as humbës dhe në këtë rast më kthehen paratë e mia.

Çfarë është “Cash out” ?

“Cash out” varion në bazë të rezultateve të basteve të tua dhe përdoren në rast se do tja shesësh biletën kompanisë. Nëse rezultatet e biletës janë të mira atëherë shuma që mund të tërheq do jetë e lartë, dhe e anasjellta.

A mund të depozitoj para në monedhën shqiptare ?

Monedha shqiptare nuk është përdorur ende në bet por mund të përdor monedhën Euro ose Dollar.

Përse nuk mund të shoh ndeshje për momentin në  bet ?

Që të shohësh ndeshje në bet duhet të kesh para brenda në llogari pavarësisht nëse i përdor apo jo.

Karakteristika tw tjera tw bet365.

Mund të them që eksperienca ime ka qënë e kënaqshme në bet365. Është një kompani tepër praktike, e thjeshtë, e sigurtë dhe tepër inovative. Unë ja mora dorën shumë shpejt dhe në pak kohë mund të gjeja gjithçka që dëshiroja. Ka informacion pothuajse për çdo gjë në lidhje me sportet. 

Bastet përgjatë ndeshjes. 

Gjithashtu në bet365 mund të vendos bast përgjatë ndeshjes. Kjo është shumë e thjeshtë dhe është pothuajse identike me metodën e vënies së bastit para se të fillojë ndeshja. Është tepër interesante dhe përgjithësisht unë e përdor më shpesh këtë metodë. 

Ndeshjet që transmetohen në kohë reale. 

Një e veçantë që e karakterizon bet365 është që ka një numër të madh ndeshjne të cilat transmetohen në kohë reale dhe nga sporte të ndryshme. Në këtë kompani unë kam ndjekur ndeshjet më të mira të kampionateve kryesore (përveç anglezit), ndeshje të NBA dhe sporte të tjera. 

Kompanitë më të mira sipas mendimit tim:

1- Bet365

2- Pinnacle sports

3- Bwin

4- Betfair

5- Unibet

Fuqitë dhe dobësitë e Bet365

AvantazhetDisavantazhet
Shumëllojshmëri sportesh.Bllokohen shpesh koefiçientët live.
Shumëllojshmëri opsionesh.Vonohet ndonjëherë në konfirmim bastesh.
Transmetim ndeshjesh direkte.Vonesat në verifikim.
I sigurtë dhe i besueshëm.Vonesat në tërheqje.

Një vlerësim për kompaninë bet365

Kjo është një kompani shumë e mirë dhe tejet e besueshme. Korrektë në pagesa dhe në sjelljen me klientin. Mund të them që është kompania më e mirë në treg sipas mendimit tim. Fakti që ka shumë ndeshje në transmetim të bën të kalosh një eksperiencë tepër argëtuese. Opsionet e panumërta dhe bastet të cilat i ndërton sipas dëshirës janë ato që e bëjnë këtë kompani ndryshe nga të tjerat.

Ky është një këndvështrim personal që lidhet me kodin, produktin dhe shërbimet e bonusit Bet365.

Bet365 – aplikohen T & C / Vetëm Konsumatorët e Ri / Përmbajtja tregtare / 18+

Periudha e vlefshmërisë së kodit Bonus Bet365 365ODDS: 31 Dhjetor 2024

Përgjegjësia: Ky informacion ishte i vlefshëm në kohën e shkrimit, për azhurnimet më të fundit, ju lutemi vizitoni platformat Bet365.

bet365 Kodi Bonus – last update : Shkurt 2024